Kocaeli, TURKEY
+90-850-532 67 19
info@tulparlabs.com

Profesyonel Kargo Drone Çözümleri

Profesyonel Drone Kargo çözümlerimiz, Tulpar dronlarına uygulanabildiği gibi DJI Matrice serisi ve diğer özel üretim dronlara da monte edilebilir.

Mevcut kullanılan çözümlerin pratikte karşılaştığı sorunlara odaklı olarak farklı drone kargo çözümleri geliştirilmiştir.

1 - Vinçli Yük Bırakma Sistemi

6 Kg'ya kadar yükleri 10-30 metrelik vinci ile fazla alçalmadan bırakmak için ideal. Dar alanlar için. Otonom kullanılabilir. Vinç sistemi otonom ve ya kumanda ile yükü zemine kadar indirir. Vincin ucunda kablosuz sistemle çalışan kanca sistemi vardır ve vinç istenen yüksekliğe alçaldıktan sonra kancayı açar.

Diğer ticari sistemler gibi, mıknatıs ve ya serbest kanca sistemlerini kullanmadığı için ağır rüzgar altında yükün düşmesi gibi bir tehlike yoktur. Ancak istenirse bu sistemler de entegre edilebilir.

12 / 24 ve 48V ile çalışabilir. (3S, 6S ve 12S). Bağlantı ve sinyal kablolaması isteğe özel yapılabilir.

Motor akım koruması ile korunmuştur.

İsteğe bağlı olarak sistem üzerinde aşağıya bakacak şekilde kamera yerleştirilebilir.

Drone ile taşımacılık ve son aşama paket tesliminde kullanılabilecek ideal ve yerli üretim vinç sistemidir.

2 - Hareketli Çeneli Yük Bırakma Sistemi

5-30cm aralığındaki paketleri otonom olarak tutmak ve bırakmak için geliştirildi. 2Kg'ya kadar farklı ölçülerdeki paketler için. Otonom kullanılabilir.

Çeneler karton kutuları sıkıcak tutacak şekilde keskin dişlere sahiptir, bu sebeple yoğun rüzgar altında yükün düşmesi gibi bir tehlike yoktur.

 

3 - Sabit Yük Taşıma Kasası

2-12 Kg'ye kadar yükler için idealdir, yükün yüklenmesi ve bırakılması için insan müdahalesi gerektirir. Ancak yük bırakma sisteminin ağırlığını içermediği için daha yüksek yük taşıma kapasitesi sunar.

 

Tüm ürün ailesi, otonom ve ya manuel olarak kullanılabilir. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir.

Vinç Sistemi

Değişken Çeneli Tutucu

Sabit Taşıyıcı